پایگاه اطلاع رسانی مسابقات قرآن کریم
استان اصفهان
امروز سه شنبه هشتم مهر 1399 خورشیدی
پرتال مسابقات قرآن کریم
سرپرست اداره اوقاف و امورخيريه اصفهان گفت: بايد بهتر از گذشته با پايه قرار دادن قرآن و حديث و با داستان هاي زيباي قرآني ذهن نو آموزان را با معارف اسلامي آشنا کنيم.
یک شنبه 8 آبان 1390    
بازدید: 742

«حجت الاسلام رضا صادقي» سرپرست اداره اوقاف و امورخيريه اصفهان گفت: بايد بهتر از گذشته با پايه قرار دادن قرآن و حديث و با داستان هاي زيباي قرآني ذهن نو آموزان را با معارف اسلامي و پيامبر(ص) و امامان معصوم(ع) آشنا سازيم تا بتوانند بستري مناسب در ذهن آنها ايجاد، تا کليه مراحل زندگي آنها را مانند چراغي پر فروغ، راهنمائي و هدايت نمايد .


حجت الاسلام صادقي در اين بازديد، با نو آموزان ارتباط صميمانه برقرار نموده و با طرح سوال هاي قرآني به برندگان جايزه اهداء نمودند .


صادقي، در ادامه بازديد، در جلسه اي که با حضور مدير و مربيان مهد قرآن (فرشته ها) داشتند، نقاط قوت و ضعف آن واحد آموزشي را متذکر شده و در پايان نقطه نظرات و پيشنهادات آنها را استماع نمودند و در يک جمع بندي عملکرد آن واحد آموزشي را قابل قبول ارزيابي نمودند .


مهد کودک هاي قرآني که با نام اختصاصي(خانه قرآن) در جوار چند امامزاده واجب التکريم سطح شهر اصفهان بنا شده است به امور آموزش قرآن، حديث و ادعيه و همچنين، خلاقيت ذهن، نقاشي، سفال گري، و ديگر برنامه‏هاي متنوع مشغول هستند از ابتکارات اوقاف اصفهان مي باشد .


وي در پايان ادامه داد: خانه هاي قرآن، جلسات مشاوره مختلفي را بصورت رايگان براي والدين نو آموز برگزار مي نمايد.